perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në norvegjisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): aften, kveld, natt
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mbrëmje, mbrëmje në norvegjisht, aften në shqip
mbrëmje në norvegjisht