perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrojtës në norvegjisht

Fjalë: mbrojtës (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): advokat, back, forkaste, forsvarer, formynder, patron
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mbrojtës, mbrojtës në norvegjisht, advokat në shqip
mbrojtës në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

temë 28 nentori varros wallet