perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në norvegjisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (27): mene, synes, tenke, tro, besinna, betenke, betrakte, drøfte, gjenspeile, overveie, veie, plante, anse, anta, bedømme, beregne, døma, dømme, mena, akta, betrakta, ense, laga, tiltro, tillit, lure, reflektert
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në norvegjisht, mene në shqip
mendoj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

marr jep blue dragon peisazh pranveror