perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në norvegjisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): mel, mjøl, potetmel
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në norvegjisht, mel në shqip
miell në norvegjisht