perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në norvegjisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): blid, søt, yndig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në norvegjisht, blid në shqip
mjalti në norvegjisht