perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në norvegjisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): dimma, dis, eim, mørke, skodde, tåke, tørken
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në norvegjisht, dimma në shqip
mjegull në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

për ty te ndjej fletë dafne