perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në norvegjisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): avslå, avstyrka, avvisa, avvise, neka, nekte, benekte, dementere, negere, fornekte, fralegge, motsi, fragå
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në norvegjisht, avslå në shqip
mohoj në norvegjisht