perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në norvegjisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): bestrebe, søka, søke, strebe, streve, anstrenge, baute, forsøke, prøve
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në norvegjisht, bestrebe në shqip
mundohem në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lidhje kimike bllok 2