perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në norvegjisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): museum, museet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në norvegjisht, museum në shqip
muze në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

vendor 85 duke dumont portali muzikor