perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në norvegjisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): musiker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në norvegjisht, musiker në shqip
muzikant në norvegjisht