perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në norvegjisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (27): åt, av, hos, i, inn, oppå, over, på, til, ute, ved, med, å, att, for, in, innen, innenfor, om, altfor, bak, bakom, bortenfor, bortom, etter, mot, per
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në norvegjisht, åt në shqip
në në norvegjisht