perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërresa në norvegjisht

Fjalë: ndërresa (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): hvitevarer, linne, linnet, underklær, undertøy
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ndërresa, ndërresa në norvegjisht, hvitevarer në shqip
ndërresa në norvegjisht