perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërsej në norvegjisht

Fjalë: ndërsej (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): animert, anspore, egge, pirre, stimulere, underblåsa, het, hisse, friste, oppmuntre
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ndërsej, ndërsej në norvegjisht, animert në shqip
ndërsej në norvegjisht