perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në norvegjisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): anlegg, byggverk, bygning, oppbygning, struktur, bygg, arkitektur, byggevirksomhet, hus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ndërtesë, ndërtesë në norvegjisht, anlegg në shqip
ndërtesë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shok sandesh gjë e gjëza dru wakely