perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në norvegjisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (16): en, enders, eneste, et, ett, man, ugift, ener, enhet, enighet, alene, enda, ensom, solo, unik, viss
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në norvegjisht, en në shqip
një në norvegjisht