perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në norvegjisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): antall, nummer, siffer, styrka, tal, tall, størrelse
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze numër, numër në norvegjisht, antall në shqip
numër në norvegjisht