perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në norvegjisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): hand, hånd, håndflate
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pëllëmbë, pëllëmbë në norvegjisht, hand në shqip
pëllëmbë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

fragment app shpat kasapi fol