perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në norvegjisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): akkompagnere, ledsage, føl, følge, ledsaga, vedlegge
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze përcjell, përcjell në norvegjisht, akkompagnere në shqip
përcjell në norvegjisht