perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në norvegjisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): angå, berøre, dabba, galla, gjelde, rake, røre, vedkomme
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze përkas, përkas në norvegjisht, angå në shqip
përkas në norvegjisht