perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në norvegjisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): bearbeide, omarbeide, utarbeide, behandla, tilrettelegge
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze përpunoj, përpunoj në norvegjisht, bearbeide në shqip
përpunoj në norvegjisht