perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në norvegjisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): beskrive
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze përshkruaj, përshkruaj në norvegjisht, beskrive në shqip
përshkruaj në norvegjisht