perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përveç në norvegjisht

Fjalë: përveç (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): unntatt, uten, utom, utøver
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze përveç, përveç në norvegjisht, unntatt në shqip
përveç në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

duke of york bisht cloak