perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në norvegjisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): utålmodighet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në norvegjisht, utålmodighet në shqip
padurim në norvegjisht