perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në norvegjisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): bekoste, betale, betala, lønne, innbetale
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në norvegjisht, bekoste në shqip
paguaj në norvegjisht