perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në norvegjisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): få, lite, litt, følga
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në norvegjisht, få në shqip
pak në norvegjisht