perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në norvegjisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): frakk, hylle, konvolutt, kåpe, kappa, kappe, mantel, regnfrakk, rock
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në norvegjisht, frakk në shqip
pallto në norvegjisht