perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në norvegjisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): arving, etterfølger, patron
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pasardhës, pasardhës në norvegjisht, arving në shqip
pasardhës në norvegjisht