perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në norvegjisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): marked, marknad, plass, torg, loppemarked, messe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në norvegjisht, marked në shqip
pazar në norvegjisht