perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pi në norvegjisht

Fjalë: pi (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): drikke
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pi, pizap, pi symbol, pi raki, pi number, pi movie, pi në norvegjisht, drikke në shqip
pi në norvegjisht