perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

piano në norvegjisht

Fjalë: piano (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): flygel, klaver, piano
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze piano, piano virtual, piano songs, piano sheet music free, piano online, piano notes, piano në norvegjisht, flygel në shqip
piano në norvegjisht