perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në norvegjisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): folkelig, avholdt, felles, populær
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në norvegjisht, folkelig në shqip
popullor në norvegjisht