perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pranoj në norvegjisht

Fjalë: pranoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (48): akseptere, annamma, godta, innvilge, få, fjerne, ta, begå, tillate, tilstå, vedgå, la, oppta, ære, akte, beære, hedre, innfri, respekt, anta, forutsette, motta, godlaga, påta, utse, bekjenne, bevilge, erkjenne, godkjenne, tilkjenne, godhet, bifall, enes, innrømme, motsvara, stemme, avtale, enighet, forlik, godkjenning, harmoni, ja, koherens, medgivande, overenskomst, samklang, samtykke, tilslutning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pranoj, pranojn islamin, pranoj meaning, pranoj francis, nuk pranoj, meda pranoj, pranoj në norvegjisht, akseptere në shqip
pranoj në norvegjisht