perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në norvegjisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (26): flenge, hogge, hugga, klippa, klippe, klipping, sage, skjære, slipe, snitt, avlegger, hogg, hugg, hugst, klipp, kutt, revne, forvente, vente, snitte, avvente, imøtese, pårekna, forventning, splitt, håpe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në norvegjisht, flenge në shqip
pres në norvegjisht