perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

prirem në norvegjisht

Fjalë: prirem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): skråne, bøye, helle, kurva, luta, slutta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze prirem, prirem në norvegjisht, skråne në shqip
prirem në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village agim binaj