perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në norvegjisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (18): forvente, forventning, vente, adoptering, aksept, bankett, engasjement, fest, festlighet, kalas, mottagelse, mottagning, mottakelse, opptagelse, resepsjon, selskap, soaré, tilstelning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në norvegjisht, forvente në shqip
pritje në norvegjisht