perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në norvegjisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (20): eksperiment, erfare, erfaring, føle, forsøke, prøve, anføre, argumentere, bevise, demonstrere, godtgjøre, kommandere, lede, avprova, prova, prøva, smaka, smake, bevisa, vise
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në norvegjisht, eksperiment në shqip
provoj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh dragua kinez bosna kurriz