perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në norvegjisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): frankers, frimerke, merke, stampa, stempel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pullë, pullë në norvegjisht, frankers në shqip
pullë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

paguaj me kartel lesh karan