perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushkë në norvegjisht

Fjalë: pushkë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): børse, bøssa, fusjon, gevær, rifle, sammensmelting, karabin, haglebørse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pushkë, pushkë në norvegjisht, børse në shqip
pushkë në norvegjisht