perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushoj në norvegjisht

Fjalë: pushoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): avta, sluta, stopp, stoppested
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pushoj, pushoj në norvegjisht, avta në shqip
pushoj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shikoj filma hd arrij tuba