perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në norvegjisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): ansikt, kysse, munn, smaske, kyssa, kyss, puss
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në norvegjisht, ansikt në shqip
puth në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

zbritje ne viva fresh store