perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në norvegjisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): bor, barskog, skog, tømmer, trevirke, træ, tre, ved, virke, felle, nåletre
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në norvegjisht, bor në shqip
pyll në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

planifikimi paraprak radio daruvar