perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në norvegjisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): stall, varig, fattet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze qëndrueshëm, qëndrueshëm në norvegjisht, stall në shqip
qëndrueshëm në norvegjisht