perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në norvegjisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): sømma, sy
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në norvegjisht, sømma në shqip
qep në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

dhi race franceze