perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

radio në norvegjisht

Fjalë: radio (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): radio
Vlerësim:
(2.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze radio, radio tirana online, radio tirana, radio televizioni shqiptar, radio shqiptare, radio shqip, radio në norvegjisht, radio në shqip
radio në norvegjisht