perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në norvegjisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): beretning, eventyr, forhold, fortelling, historie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze rrëfim, rrëfim në norvegjisht, beretning në shqip
rrëfim në norvegjisht