perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në norvegjisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (14): fil, kategori, ministær, rad, rang, regjering, rekke, serie, styre, følge, geledd, kø, led, snodd
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze rresht, rresht në norvegjisht, fil në shqip
rresht në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

gëzim visoka tale bregdet katër mass