perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në norvegjisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (14): bebo, bli, bo, boning, bor, leve, forbli, la, rast, rest, ro, befinne, bosted, dvele
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në norvegjisht, bebo në shqip
rri në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

burim aliu 2014 radio reloj pulë deti