perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në norvegjisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (14): ikring, kring, om, omkring, omtrent, rundt, drivhjul, hjortetakk, hjul, krets, ring, sirkel, sykkel, ved
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në norvegjisht, ikring në shqip
rrotull në norvegjisht