perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në norvegjisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (33): beskytte, forfekte, forsvare, frede, verge, verne, beskyte, bevare, bevoktning, freda, gardere, skydd, bevara, bevokte, gjete, passa, passe, vaka, vakt, vareta, vokte, beholde, forvare, oppbevare, ernære, forsørge, hålka, håndheve, hevde, livnært, påstå, underholde, holdbar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në norvegjisht, beskytte në shqip
ruaj në norvegjisht