perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në norvegjisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (16): da, idet, mens, når, stund, dels, enn, ettersom, hva, hvor, hvordan, hvorledes, jak, liksom, så som, som
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në norvegjisht, da në shqip
sa në norvegjisht